Witam witam stronka udana ale te zdjęcia są idealne :) Udzielam bło[...]


Braliśmy ślub 04-09-2010 roku, jesteśmy bardzo zadowoleni, że to w[...]


więcej

Panel klienta

Login :
Hasło :

zamknij

Odwiedzin: 253607
Liczba wpisów: 16

Wyraź swoją opinię

dodaj opinie pokaż opinie
| 1 | 2 | 3 | 4 | Natępna

Marta i Wlodek
Mielismy szczescie, ze Lukasz i Magda robili zdjecia i video naszej imprezy w czerwcu tego roku i w koncu po 25 latach malzenstwa mamy niezapomniane, super zdjecia i film. Mnostwo ludzi ogladajacych nasze zdjecia stwierdza, ze sa niezaprzeczalnie niezapomniane i znakomite. Magda zlapala momenty naszej imprezy, ktore na zawsze zostana w naszej pamieci, a Lukasz polaczyl sceny z muzyka w kapitalny sposob.

Dziekujemy slicznie za znakomita, niepowtarzalna pamiatke.

Marta i Wlodek

Paulina i Wojtek
Film i zdjęcia bardzo bardzo piękne:) od samego początku współpraca przebiegała w miłej atmosferze. W trakcie przyjęcia wykazali się pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Podczas sesji w plenerze wszystko odbywało się na luzie:) oglądając film i zdjęcia z rodziną wszyscy byli zadowoleni z materiału jaki otrzymaliśmy :)

Bardzo Wam dziękujemy że w tym najważniejszym dniu byliście razem z nami:)

Izabella&Łukasz
Niesamowite zdjęcia, zarówno pod względem jakości i pomysłowości. Film niepowtarzalny, perfekcyjnie wykonany z uwzględnieniem wszystkich naszych propozycji. Polecam gorąco!

Agnieszka
Film z wesela zrobiony profesjonalnie. Super ujęcia złożone w całość oraz dobrana ścieżka muzyczna.

Ilona&Bartek
Chcielibyśmy Wam podziękować za zrobienie fajnego filmu i przepięknych zdjęć, cierpliwość, profesjonalizm i pomysłowość. Trochę trzeba było poczekać, ale dostaliśmy ciekawie i dynamicznie zmontowany film oraz piękne, naturalne zdjęcia, na których widać prawdziwe emocje. Z czystym sumieniem możemy polecić Magdę i Łukasza. Dyskretnie, niekłopotliwie i z poczuciem humoru potrafią uchwycić to co ważne, zabawne oraz wzruszające, współpraca z nimi to czysta przyjemność. Opłacało się trochę poczekać na efekty. Było nam miło mieć Was na naszym ślubie, weselu i plenerze, polecamy Was serdecznie innym! Ilona i Bartek